Yhteystiedot

Antti Rastas

Sales

antti.rastas@saimaabrewingco.fi

(+358) 50 493 7192

Eva Nikkola

Marketing

eva.nikkola@mbhbreweries.fi

(+358) 40 776 3101

Sari Korkolainen

Business Controller

sari.korkolainen@mbhbreweries.fi

(+358) 44 021 3013

Jenni Kehusmaa

Production Manager

jenni.kehusmaa@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3019

Iiro Laukas

Purchaser

iiro.laukas@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3033

Teppo Liikanen

Chief Engineer

teppo.liikanen@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3010

Varasto

tilaukset@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3012

Postiosoite

Saimaa Brewing Co
Insinöörinkatu 7
50150 Mikkeli

Panimomyymälä

Panimomyymälämme on auki keskiviikkoisin 15–19 ja perjantaisin 16–20.
Lue lisää!

Palaute

Palautelomakkeella voit jättää meille palautetta, kehittämisehdotuksia, kysymyksiä tai reklamaation.