Yhteystiedot

Teemu Nurhonen

Commercial Director

teemu.nurhonen@mbhbreweries.fi

(+358) 50 401 0114

Teo Arminen

HoReCa Sales

teo.arminen@mbhbreweries.fi

(+358) 50 522 5497

Tomas Lindfors

CEO

tomas.lindfors@khw-invest.fi

(+358) 40 724 6020

Eva Nikkola

Marketing Manager

eva.nikkola@mbhbreweries.fi

(+358) 40 500 8708

Jenni Kehusmaa

Brewmaster

jenni.kehusmaa@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3019

Ville Haapanen

Production Manager

ville.haapanen@saimaabrewingco.fi

(+358) 45 274 2629 

Päivi Pyy

Financial Manager

paivi.pyy@mbhbreweries.fi

(+358) 44 021 3013

Veli-Matti Eerola

Purchaser

veli-matti.eerola@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3033

Teppo Liikanen

Chief Engineer

teppo.liikanen@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3010

Varasto

tilaukset@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3012

Postiosoite

Saimaa Brewing Co
Insinöörinkatu 7
50150 Mikkeli

Panimomyymälä

Panimomyymälämme on toistaiseksi suljettu.
Lue lisää!

Palaute

Palautelomakkeella voit jättää meille palautetta, kehittämisehdotuksia, kysymyksiä tai reklamaation.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI4410993000424931

Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Verkkolaskuosoite: FI4250000120365704

Operaattori: OP Yrityspankki Oyj (OKOYFIHH)

MBH Breweries Oy

22215985

PL 100

80020 Kollektor Scan