Yhteystiedot

Teemu Nurhonen

Commercial Director

teemu.nurhonen@mbhbreweries.fi

(+358) 50 401 0114

Teo Arminen

HoReCa Sales

teo.arminen@mbhbreweries.fi

(+358) 50 522 5497

Tomas Lindfors

CEO

tomas.lindfors@khw-invest.fi

(+358) 40 724 6020

Ville Haapanen

Production Manager

ville.haapanen@saimaabrewingco.fi

(+358) 45 274 2629 

Päivi Pyy

Financial Manager

paivi.pyy@mbhbreweries.fi

(+358) 44 021 3013

Veli-Matti Eerola

Purchaser

veli-matti.eerola@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3033

Teppo Liikanen

Chief Engineer

teppo.liikanen@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3010

TILAUKSET & ASIAKASPALVELU

tilaukset@saimaabrewingco.fi

(+358) 44 021 3012

Postiosoite

Saimaa Brewing Co
Insinöörinkatu 7
50150 Mikkeli

Panimomyymälä

Pienpanimomme yhteydestä löytyy oma myymälä, josta löytyy valikoima Saimaan oluita, siidereitä, lonkeroita ja limonaadeja. Tarkista myymälän aukioloajat täältä!

Palaute

Palautelomakkeella voit jättää meille palautetta, kehittämisehdotuksia, kysymyksiä tai reklamaation.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI4410993000424931

Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Verkkolaskuosoite: FI4250000120365704

Operaattori: OP Yrityspankki Oyj (OKOYFIHH)

MBH Breweries Oy

22215985

PL 100

80020 Kollektor Scan